Online Tavla Ne Demektir?

Online oyunlara ilgi duyan pek çok kişi canlı oyunların bulunduğu siteleri araştırmaktadır. Günümüzde hem gerçek ortamda hem de sanal ortamda oynanılan bir çok online oyun vardır. Bunlardan bir tanesi de online tavladır. Diğer sanal oyunlara nazaran daha çok ilgi duyulan online tavla, Joybet sitesinde yer almaktadır. Online tavla sitesi arayışında olan oyuncular ilk olarak güvenilir bir site bulmak isterler. Sonrasında keyifli ve eğlenceli vakit geçirecekleri bir oyun aramaktadırlar. Joybet, online tavla için doğru bir adrestir. Joybet canlı tavla bölümünden oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha önce bu oyunu hiç deneyimlememiş kullanıcılar için nasıl oynandığına dair bilgi de verilmektedir. Tarihi çok eskiye dayanmakta olan tavla günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Dünya’nın her tarafında bilinen ve oynanan bir oyun olan tavla, Türklerde çok daha yaygındır. Türkiye’de kız tavlası ve erkek tavlası olarak ayrılan geleneksel oyun, günümüzde sanal ortama da taşınmıştır. Eskiye nazaran çok daha kolay oynanmakta ve istenilen her anda oynanan bir oyun haline gelmiştir. Online tavla ile ilgili daha detaylı bilgi elde etmek isteyenler Joybet güncel adres sayfasında açıklayıcı bilgiler yer almaktadır.

Canlı tavla oynamak için nasıl bir yol izlenmelidir?

Türkiye’de daha çok olmakla beraber tüm Dünya’da sevilen tavla, 5 bin yıldan fazla süredir var olmaktadır. Geçmişte reel ortamda sıkça oynanmakta olan tavla günümüzde online olarak da oynanabilir. Oynamaya yeni başlayacak olanlar için birçok bilgi Joybet sitesinde yer almaktadır. Oldukça basit bir oyun olan tavla, stratejik taktikleri öğrendikten sonra başarılı bir oyuncu olunabilir. Hem eğlence amaçlı hem de kazanç amaçlı oynanabilmekte olan online tavlada, zaman içinde iyi sonuçlar elde edilip para kazanılabilir. 2 oyuncu ile oynanan canlı tavla; 2 zar, 15 sarı ve 15 siyah pul ile oynanmaktadır. Şans, kabiliyet, hesaplama yeteneği, olasılık, strateji ve taktik gibi yetenekler gerektirmektedir. Ayrıca bir süre sonunda bu yetenekleri kazandırma olanağı da sağlar. Zarları atarak üzerindeki sayıya göre ilerleyen tavla, hem mobil hem de bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Oyunun başında birer tane zar atarak başlayan rakiplerden en yüksek sayıyı atan oyuna ilk olarak başlar ve zarı çift olarak atar. Pulları kendi önlerinde biriktirmeye çalışan rakipler, biriktirme işlemi tamamlanınca pulları toplamaya başlarlar. Pulları ilk toplayan ise oyunun galibi olmaktadır. Zarları çift atan oyuncuların dört defa oynama hakkı olur. Bu sebeple hem şans hem de strateji oyunu olarak tanımlanır. Oynandıkça deneyim kazanılan tavla, stratejilere hakim olunduktan sonra oldukça iyi galibiyetlere ulaşmanıza vesile olur. Joybet giriş yap bölümünden siteye ulaşıp kolayca oynanabilen oyun, dilediğiniz her an ulaşmanıza imkan tanır.

Canlı tavla para kazandırır mı?

Geçmişten günümüze kadar gelen şans ve kabiliyet oyunu olan tavla, canlı oyun sitelerinde de oldukça ilgi toplamaktadır. Başlarda eğlenceli vakit geçirmek ve stratejik yeteneğini geliştirmek amacıyla oynanmaya başlayan canlı tavla, oyuncuların deneyim kazanmasıyla birlikte iyi sonuçlar elde etmesine de imkan sağlar. Joybet üye girişi platformundan kolayca siteye giriş yapılabilmektedir. Deneyim kazanan oyuncuların para kazanmasını da sağlayan online tavla herkesin aklına canlı oyun sitelerinin güvenilirliği ile ilgili sorular gelmektedir. Joybet’i tercih eden kullanıcılar da, Joybet güvenilir mi? Başlığı altında araştırmalar yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana güvenilirliği ile bilinen Joybet, kazanılan paranın en güvenilir ve en kolay şekilde size aktarılmasını sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için Joybet yeni giriş adresi kısmını ziyaret edebilirsiniz.

9 thoughts on “Online Tavla Ne Demektir?”

  1. Tavla online oynanmaz taşlara dokunmak lazım o taşın sesini duymak gerek aynı tadı vermez falan diyodum ama gerçekten artık sanal olan herşey de gerçeğin yerini tutacak kadar başarılı. Adam o taş sesini bile hesaba katmış oyunu tasarlamış gerçeğinden farksız, birebir aynı zevki veriyor. Ne de olsa teknoloji çağı tabi. Sitenizde denemiştim ondan beri sürekli oynarım. Tavla turnuvaları da çok güzel oluyor. herkese tavsiye ederim

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir