Joybet Para Yatırma Yöntemleri

Joybet Para Yatırma Yöntemleri

Para yatırma yöntemleri kullanılırken öncelikli olarak para yatırma işlemlerinizde Joybet para yatırma limitleri bulunmaktadır. Bu kurallara uyarak para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemler içerisinde Banka havalesi ile para yatırma, Cepbank ile para yatırma, kredi kartı ile para yatırma, Ekokart ile para yatırma, payssafe card ile para yatırma, netteler ile para yatırmadır. Para yatırma yöntemlerinde en çok kullanılan para yatırma yöntemi ise Banka havalesi ile para yatırmadır.

 Banka hesabından diğerine yerel ve uluslararası olarak para yatırma transferi gerçekleştirilebilir. Bankanızı şahsi olarak ziyaret etmeniz mümkünken internet bankacılığı hizmetini de kullanabilirsiniz. Havale  işlemini ATM’lerden kartsız bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Site üzerinde yatırım başlığını tıklayarak Banka havalesi, EFT, menüsünden para yatırma hesap bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca para yatırma işleminize havale işleminden sonra gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlemi havale işleminden sonra gerçekleştirmediğiniz durumda işlem talebiniz alınmayacaktır.

Kartsız işlem ile ATM menülerinden yatırım yapabileceğiniz gibi yatırım yapmış olduğunuz bakiye dekontunu hesabınıza geçene kadar saklamanız gerekmektedir. Cepbank para yatırma ise para göndermek istediğiniz cep numarasını yazarak bir boşluk bırakın göndermek istediğiniz miktarı TL cinsinden belirterek tekrar boşluk bırakın ve Garanti Paramatik’ den belirlediğiniz Cepbank şifresini ekleyerek cep telefonunuzdan 3333’ e kısa SMS gönder gönderiniz bu noktada parayı çekmesi için gerekli şifreyi içeren mesaj size gönderilecektir.

Para Yatırma Yöntemi İle İlgili Genel Kurallar

Para Yatırma Yöntemi İle İlgili Genel Kurallar

Joybet sayfası uluslararası güvenlik kurumları tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. İşlem  güvenliği açısından gerekli durumlarda sizden evrak talep istene bilmektedir. Talep edilen evraklar kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında kimseyle paylaşılmamaktadır ve hesabınızın doğrulanması için kullanılır.

Evraklarınızı e-posta yoluyla göndermeniz gerekirken bununla ilgili size mesaj gönderilir. Sizden talep edilen evrakları ne kadar sürede gönderirseniz o kadar erken dönüş sağlanır. Genel olarak Joybet para yatırma limitleri bulunur ve bununla birlikte para yatırma ve çekme işlemlerinde kullanmış olduğunuz kartların size ait olması gerektiğini kesinlikle unutmayınız.

Ayrıca site gerekli görmesi durumunda sizden evrak talebinde de bulunabilir. Para çekme ya da para yatırma işleminizde kredi kartı veya hesap bilgileri size ait olmalıdır. Başkasının hesap bilgileri ile işlem yapmanız mümkün değildir. Üyeler arasında para aktarımı tespit edilmesi durumunda üyeliğiniz iptal edilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir